A bottle of evening primrose oil with fresh oenothera biennis flowers, pods and seeds

Olej z wiesiołka idealny dla kobiet

Bardzo dobre właściwości wykazuje olej z wiesiołka, gdy męczą nas dolegliwości spowodowane miesiączką. Wprowadź go koniecznie do swojej codziennej diety. Nie dość, że twój cykl miesiączkowy wyreguluje się, to jeszcze twoje włosy nabiorą blasku i mocy, a skóra będzie odżywiona. To wszystko powoduje, że olej jest nazywany kobiecym. Możesz nanieść go bezpośrednio na włosy, skórę, albo codziennie zjadać wraz z posiłkiem.


Olej z wiesiołka pomocny kobietom przy PMS


Zespół napięcia przedmiesiączkowego towarzyszy wielu kobietom. Ból i obrzmiałość piersi, bóle podbrzusza, ogólne rozdrażnienie, zmiany nastrojów. Aby temu zapobiec wprowadź na co dzień do swojej diety olej z wiesiołka. Jest skuteczny także w okresie menopauzy. Zacznij stosować go już dziś, i odczuj jego pozytywne skutki. Starając się o dziecko, twój śluz stanie się bardziej płodny, co może ułatwić zajście w ciąże.


Olej z wiesiołka do stosowania na skórę każdej kobiety


Często dotykają nas problemy skórne. Kobiety zmagają się z licznymi przebarwieniami, wypryskami, trądzikiem. Aby poprawić wygląd skóry, jak i cery, zastosujmy olej z wiesiołka. Zawarte w nim kwasy omega 6 pozwalają utrzymać w organizmie odpowiedni poziom nawodnienia. Jest ulubieńcem kobiet, gdyż nawilża, odżywia i hamuje procesy starzeniowe skóry. Pomoże także, gdy chorujemy na łuszczyce.


Idealne włosy po oleju z wiesiołka


Problem wypadania dotyka dużej grupy kobiet na całym świecie. Wiele z nich poszukuje skutecznego produktu, o naturalnym składzie. Taki jest właśnie olej z wiesiołka! Wcierając go bezpośrednio w skórę głowy i nanosząc na włosy spowodujesz, że przestaną nadmiernie wypadać i zyskają zdrowy wygląd. Możesz także włączyć go do swojej diety. 2 łyżki dziennie wystarczą, aby twoje włosy stały się gęste, lśniące i mocne. Ważnym składnikiem w oleju jest GLA. Pomaga utrzymać zdrowe cebulki włosów. Możesz dodać odrobinę oleju wiesiołkowatego do ulubionego szamponu albo odżywki i cieszyć się nawilżonymi, gładkimi włosami na co dzień.


Cenne składniki zawarte w oleju z wiesiołka

Mała butelka oleju z wiesiołka jest skarbnicą dla naszego zdrowia. Magnez, żelazo oraz wiele innych składników i kwasów powoduje, że olej jest bardzo pożądany w naszym codziennym żywieniu. Dzięki niemu mamy lepszą pamięć i samopoczucie. Wiele kobiet chwali go za to, że skutecznie obniża cholesterol a także podnosi odporność. Olej przyśpiesza gojenie ran, a także pomoże w przypadku bólu reumatycznego. To idealny olej na wiele dolegliwości. Możesz zażywać go także zapobiegawczo. Na pewno odczujesz korzyści płynące z oleju.


Moc płynąca z natury dla kobiet


Zrób miejsce na swojej półce w kuchni i zaproś na stałe olej z wiesiołka do swojego domu. Cenne składniki i minerały pomogą tobie i twoim bliskim zyskać zdrowie i witalność.

Kompozycje olejowe na bazie oleju z wiesiołka można kupić w sklepie Oilivhttps://www.oiliv.pl

Podziel się wpisem

Przewiń do góry