131651972_1046221482550563_4171398152154090580_n

AlterVita – Kilka Słów o Naszych Olejach.

AlterVita to polska marka olejów tłoczonych na zimno oraz bezglutenowych mąk, jest to marka założona przez pasjonatów dietetyki, zdrowego odżywiania i produktów prozdrowotnych. W języku łacińskim AlterVita oznacza jedno życie lub nowe życie.

A takie są nasze atuty:

Oleje AlterVita powstają w olejarni zlokalizowanej na Kujawach. Ponieważ ważna jest dla nas jakość wytwarzanego produktu, oleje są wytwarzane w małych partiach, bezpośrednio dla zamawiającego klienta, po to, żeby zachować wszystkie walory zdrowotne olejów (co to znaczy, że jest wytwarzany na zamówienie? To, że proces tłoczenia odbywa się w momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, dlatego dostajesz świeży olej, wytłoczony specjalnie dla Ciebie, który od razu jest wysyłany, nie leżąc na półce). Produkcja naszych olejów wykonywana jest ręcznie, dbając o każdy szczegół.

Nasze oleje nie są poddawane żadnym chemicznym procesom rafinacji (czyli są nierafinowane) i oczyszczania, wszystko to odbywa się w pełni naturalnie. Nie znajdą Państwo w naszych olejach sztucznych barwników, konserwantów czy GMO. Oleje są rozlewane do szklanych i ciemnych butelek z niekapkiem, co jest dużym komfortem dla użytkownika, a także dzięki temu, że są przechowywane w szklanych i ciemnych butelkach, dłużej zachowują swoje właściwości i chronią przed utlenianiem się oleju i pozbywaniu się wartości odżywczych. A wysyłane są zabezpieczone zarówno przed stłuczeniem, jak i przed światłem słonecznym i ciepłem.

AlterVita to również bezglutenowe mąki wytwarzane poprzez mielenie ziaren, pestek i nasion. Oleje AlterVita są idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Robimy wszystko po to, aby oleje docierały do Państwa w pełni wartościowe! Od początku do końca produkcji oleje AlterVita są tworzone specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kompozycje olejowe na bazie olejów roślinnych można kupić w sklepie Oilivhttps://www.oiliv.pl

Podziel się wpisem

Przewiń do góry