Informacje na temat marki AlterVita - Oleje Tłoczone na Zimno i Bezglutenowe Mąki

AlterVita, Marka zdrowych Olejów, Mąk oraz Ziaren

AlterVita to marka olejów roślinnych które są naturalne i zdrowe, a także bezglutenowych mąk oraz zdrowych ziaren, nasion i pestek. Oleje są tłoczone na zimno, w związku z tym zachowują wszystkie potrzebne witaminy i minerały.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w rodzinnej olejarni na Kujawach, choć siedziba naszej marki AlterVita znajduje się Warszawie.

Nasze oleje wytwarzane są na zamówienie w małych partiach, czyli są tłoczone dopiero na Twoje zamówienie, więc masz pewność, że trafia do Ciebie świeży produkt. Oleje są nierafinowane, czyli nie oczyszczane rozpuszczalnikami. Tłoczymy je do szklanych i ciemnych butelek z niekapkiem, po to, żeby utrzymały jak najdłużej swoje cenne właściwości i chroniły przed utlenianiem się oleju.

Posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment olejów roślinnych. Otrzymasz u nas olej z czarnuszki, olej konopny, lniany, lniany złocisty, oliwę z oliwek, rydzowy z lnianki, rzepakowy, sezamowy, słonecznikowy, z orzecha włoskiego, z ostropestu, z wiesiołka czy też z pestek dyni. Każdy z nich posiada unikalne właściwości odżywcze i zdrowotne.

Bezglutenowe mąki AlterVita są doskonałą alternatywą dla osób z celiaką, które muszą być na diecie bezglutenowej i unikać produktów zawierających gluten. Do wyboru oddajemy wam między innymi tym mąkę migdałową, konopną, z pestek dyni czy z orzecha włoskiego oraz wiele innych.

Zaprzyjaźnij się z AlterVita, polub nas i żyj zdrowo dzięki naszym produktom.

Kompozycje olejowe na bazie oleju lnianego można kupić w sklepie Oilivhttps://www.oiliv.pl

Podziel się wpisem

Przewiń do góry